کانون نرم افزار پارسیان

کانون نرم افزار پارسیان

قفل آنلاین باشگاهی

قفل الکترونیکی آنلاین با توجه به رفع معایب قفل‌های مکانیکی از جمله احتمال سرقت و امنیت پایین، ساماندهی سخت کمدهای خالی و امکان فراموش کلید و … بسیار مورد توجه مجموعه‌های ورزشی و استخرها قرار گرفته است.

مزایای قفل آنلاین باشگاهی

Created with Sketch.

کنترل از راه دور

این نوع قفل با اتصال به نرم افزار مدیریت باشگاه پارسیان این قابلیت را مدیریت باشگاه تمام کمدها را از راه دور کنترل کند

Created with Sketch.

عدم نیاز به کلید

این نوع قفل قابلیت باز شدن با اثر انگشت، چهره و یا کارت را دارد

Created with Sketch.

امنیت

کمد این نوع قفل با اتصال به نرم افزار مدیریت باشگاه تنها با اثر انگشت، چهره و کارت افرادی که ورود آنها در باشگاه ثبت شده است تخصیص داده می‌شود

قفل کمد آنلاین چگونه کار می‌کند؟

قفل آنلاین کمد از دو بخش سخت افزاری و و نرم افزاری تشکیل می‌شود در قسمت سخت افزاری پس از نصب قفل بر روی درب کمدها این قفل‌ها به یک کنترلر متصل می‌شوند و با برقراری ارتباط بین کنترلر و نرم افزار پس از ورود ورزشکار و تایید ورود آن توسط نرم افزار یک کمد به او اختصاص می‌یابد و فرد میتواند با اثر انگشت، چهره و یا کارت کمد خود را باز کند.

انواع قفل آنلاین باشگاهی پارسیان

عملکرد کلی زرین‌پلاس

کاربران زرین‌پلاس می‌توانند با خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با زرین‌پلاس و استفاده از خدمات آن‌ها، تا ۴۰ درصد از مبلغ خریدشان را در حساب کاربری خود، یا به صورت نقدی در حساب بانکی‌شان دریافت کنند، همچنین می‌توانند با استفاده از این مبلغ، از سایر امکانات اپلیکیشن نیز بهره‌مند شوند. برای استفاده از این ویژگی‌هاه، کاربر برای تکرار خرید، به سمت فروشگاه‌های عضو زرین‌پلاس هدایت می‌شود.